Следете нè
info@kinissi.biz 02/3124-441 КИНИССИ ТУР ОПЕРАТОР

Галерија

http://www.bistra.com/mk_default.htm

Локација:Хотелот Бистра е сместен во подножјето на планината Бистра, блиску до Мавровското езеро
Опкружен со природна убавина, хотелот нуди пријатен престој, одмор, забава и рекреација преку целата година. Хотелот поседува 118 кревети во удобно уредени соби со џакузи кади и тушеви, телефон и ТВ. Ресторанот нуди богат избор на исклучителни специјалитети од морска храна и традиционални јадења.

Нова Година 2017 – 2 ноќевања+гала вечера 99 еур+30 еур
Зимска сезона 2017– од 01-08 Јануари и за сите  викенди (Петок-Сабота) 50 еур ноќевање+појадок
Зимска сезона 2017 – од Недела до Четврток 30 еур ноќевање+појадок

*Цените се по особа на ден
*Плаќање исклучиво во денари 1еур=62мкд
*За деца од 0-8 години  сместени со родителите сместувањето е бесплатно
*За деца од 9-12 години сместени со родителите сместувањето е со 40% попуст
*Сите гости на хотелот добиваат  20% попуст на ски карти