Следете нè
info@kinissi.biz 02/3124-441 КИНИССИ ТУР ОПЕРАТОР
Термин: 7 ноќевања
Локација: Метаморфозис
Цена: од 109€

Галерија

Хотелот ГОЛДЕН БИЧ е лоциран на 20 метри од плажата во Метаморфозис. Хотелот располага со 45 соби, 1/3 со брачен кревет + нормално легло. Собите се опремени со клима уред (вклучен во цената), сат.ТВ и сопствена бања. Собите имаат прекрасен поглед кон плажата и морето. Хотелот се наоѓа во област со борова шума и претставува одлична комбинација за релаксирање и одмор. Во склоп на хотелот има и базен со лежалки, кој е бесплатен за користење од страна на гостите.

Термини По лице во 2+1 EKO По лице во 2+1 Бр. ноќевања
18/05/2018 – 25/05/2018 109.00€ 109.00€ 7 промо
25/05/2018 – 01/06/2018 149.00€ 149.00€ 7 промо
01/06/2018 – 08/06/2018 189.00€ 189.00€ 7 промо
08/06/2018 – 15/06/2018 299.00€ 279.00€ 7
15/06/2018 – 22/06/2018 329.00€ 299.00€ 7
22/06/2018 – 29/06/2018 349.00€ 329.00€ 7
29/06/2018 – 06/07/2018 379.00€ 359.00€ 7
06/07/2018 – 13/07/2018 439.00€ 419.00€ 7
13/07/2018 – 20/07/2018 479.00€ 459.00€ 7
20/07/2018 – 27/07/2018 479.00€ 459.00€ 7
27/07/2018 – 03/08/2018 479.00€ 459.00€ 7
03/08/2018 – 10/08/2018 479.00€ 459.00€ 7
10/08/2018 – 17/08/2018 479.00€ 459.00€ 7
17/08/2018 – 24/08/2018 449.00€ 419.00€ 7
24/08/2018 – 31/09/2018 389.00€ 369.00€ 7
31/09/2018 – 07/09/2018 339.00€ 309.00€ 7
07/09/2018 – 14/09/2018 199.00€ 179.00€ 7 промо
14/09/2018 – 21/09/2018 169.00€ 149.00€ 7 промо

15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 15.02.2019!

 

*All Inclusive Light (СЕ ВКЛУЧЕНО ЛАЈТ):

  • Доручек 08:00-10:00ч. на база шведска масa
  • Ручек 14:00-16:00ч. избор на две главни јадења
  • Вечера 19:30-21:30ч.  на база шведска маса

(Неограничено, локални алхохолни /пиво и вино/ и безалхохолни пијалоци од 12:00-17:30 и 19:00-21:00)

 

НАПОМЕНА:

– Цените  се дадени по лице и се однесуваат за услуга СЕ ВКЛУЧЕНО ЛАЈТ  за број на ноќевања дадени во табелата

– Прво и второ дете од 0 до 13,99 г. со двајца возрасни на редовно легло – БЕСПЛАТНО

– Прво и второ дете од 14-15,99 г. со двајца возрасни на редовно легло плаќаат по 30 % од цената во табелата

– Трет и четврт возрасен над 16 години, плаќаат по 50% од цената во табелата.

-Туристичка такса е 1.5 еур на ден по апартман и се плаќа на лице место.

– Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот

– Бесплатно користење на Wi-Fi интернет во склоп на хотелот

– Сместување во собите е во 13 часот по локално време а напуштање е во 10 часот по локално време

– За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%.

– Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

– Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:

  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 20 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште во автобус)