Следете нè
info@kinissi.biz 02/3124-441 КИНИССИ ТУР ОПЕРАТОР

Галерија

Вид на сместување ↓

 

Ноќевање со појадок Полупансион All Inclusive
Двокреветна соба (2+2) 12€ 18€ 24€
Апартман (4+0) 12€ 18€ 24€
• Дете од 0-1.99 год Бесплатно
• Прво дете од 2-05.99 год. на доп. легло Бесплатно
• Второ дете од 2-05.99 год. на доп. легло 6€ 10€ 13€
• Деца од 6-12.99 год. на доп. легло 6€ 10€ 13€
• Возрасен на доп. легло 8€ 14€ 20€
• За сместување во апартман се наплаќаат 4 редовни суми

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

√ Ноќевање на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК | ПОЛУПАНСИОН – појадок, вечера | СЕ ВКЛУЧЕНО – појадок, ручек, вечера, ужина, неограничени пијалоци до 22 ч.

√ Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања)

√ Детски кат, интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Организиран превоз

Скопје – Банско – Скопје

Поаѓање : 11.10.2018 | Враќање : 14.10.2018

Цена за повратен билет : 35€ по лице