Следете нè
info@kinissi.biz 02/3124-441 КИНИССИ ТУР ОПЕРАТОР

Галерија

www.grandroyale.bg

Локација : 300 м од жичарницата

Наоѓајќи се во подножјето на Пирин Планина, овој хотел на своите гости им нуди прекрасен поглед и удобен престој. Располага со лоби бар и камин кој нуди чувство на интимност и топлина, ресторан, детски кат, ски гардеробер. СПА Центар : внатрешен базен со детски сектор, фитнес, финска сауна, парна бања, џакузи, турска бања, спа процедури и масажи

GRAND ROYALE 4* – Банско
www.grandroyale.bg
Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА – период на престој од 12.01-10.04.2020 : 15% за резервација и уплата до 30.09.2019
10% за резервација и уплата до 30.11.2019 
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 12.01-28.02.2020 | 5=4 за период на престој 01.03-10.04.2020
(се комбинира со попуст за рана резервација)
Попустите и бонусите важат за ноќевање со појадок и полупансион.
Цени по лице за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 27.12-04.01.2020 05.01-11.01.2020 01.12-26.12.2019 11.03-10.04.2020
Вид на сместување 12.01-10.03.2020
Студио 2+1                            61,00 €                 34,00 €                   32,00 €                   29,00 €
Едноспален апартман 2+2                           63,00 €                 41,00 €                   36,00 €                   31,00 €
Двоспален апартман 4+2                           58,00 €                 37,00 €                   30,00 €                   27,00 €
Доплата за полупансион : возрасен – 10€, дете (3-12.99 год.) – 5€
Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес,
 релакс зона, паркинг, детски кат, ски гардеробер, интернет.
Дополнителни услови : 
▪ Дете до 2.99 год. – бесплатно
▪ Прво дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Второ дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
▪ Дете од 3-12.99 год. на редовно легло во студио – 30% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 80€, дете – 40€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден