Следете нè
info@kinissi.biz 02/3124-441 КИНИССИ ТУР ОПЕРАТОР

Галерија

www.greenwood-hotel.com

Локација : 7 км од Банско, во близина на Пирин Голф Клуб
Самиот момент кога ќе пристигнете, ќе ја почувствувате топлата планинска атмосфера на хотелот.
Отворен е целогодишно и нуди разновидност на услуги погодни за фамилии, компании, љубители на екстремни спортови, скијање, спа и рекреација. Располага со двокреветни соби, студија, апартмани. Во склоп на хотелот има два ресторани, лоби бар со камин, конференциска сала, детско катче, паркинг.
СПА Центар : внатрешен и надворешен базен, финска сауна, парна и турска бања, фитнес, масажи, арома терапии, козметички процедури.

Организиран превоз во Јануари и Февруари : секоја САБОТА

Повратен билет : 40 € по лице

За реализација на превозот е потребен минимум од 8 патници

Вид на сместување ↓ ALL INCLUSIVE

 

Двокреветна соба (2+0) 29€
Студио (2+2) 33€
Едноспален апартман (2+2) 37€
Двоспален апартман (4+2) 33€
Деца до 5.99 год. Бесплатно
Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло Бесплатно
Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло 50% попуст
Возрасен на дополнително легло 20% попуст
За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 редовни суми

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

√ Ноќевање на база СЕ ВКЛУЧЕНО-појадок, ручек, вечера, ужини, неограничени пијалоци до 23 ч.

√ Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен и надворешен базен, сауна, парна бања, турска бања, фитнес)

√ Детски кат

√ Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Организиран превоз

Скопје – Банско – Скопје

Поаѓање : 11.10.2018 | Враќање : 14.10.2018

Цена за повратен билет : 35€ по лице