Следете нè
info@kinissi.biz 02/3124-441 КИНИССИ ТУР ОПЕРАТОР

Галерија

http://www.iceangelshotel.com/about-ice-angels-hotel

Локација : центар на Боровец

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 30.09.2018
 10% за резервација и уплата до 20.11.2018
БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 05.01-08.02.2019 | 16.02-15.04.2019 (попустите се комбинираат)
Цените се за 2/4 лица на база ПОЛУПАНСИОН 30.12-05.01.2018 22.12-28.12.2018 05.01-08.02.2019 16.02-31.03.2019
Вид на сместување | Период на престој 09.02-15.02.2019
Еднокреветна соба 1 115.00 € 103.00 € 72.00 € 68.00 €
Двокреветна соба 2+1 164.00 € 145.00 € 104.00 € 99.00 €
Јуниор сјуит 2+1 192.00 € 170.00 € 136.00 € 129.00 €
Јуниор сјуит – лукс 2+1 205.00 € 183.00 € 148.00 € 141.00 €
Двоспален апартман 4+2 255.00 € 230.00 € 205.00 € 195.00 €
Двоспален апартман – лукс 4+2 267.00 € 242.00 € 216.00 € 206.00 €
Минимален престој – 5 ноќевања.
Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, паркинг, интернет
Дополнителни услови :
▪ Деца до 5.99 год. – бесплатно
▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст од цената за лице
▪ Возрасен на дополнително легло – 20% попуст од цената за лице
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 75€, дете од 2-11.99 год. – 37€
▪ Доплата за божиќна вечера 25.12 (задолжително) : возрасни – 75€, дете од 2-11.99 год. – 37€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден


Организиран превоз во Јануари и Февруари : секоја САБОТА
Повратен билет : 40 € по лице