Следете нè
info@kinissi.biz 02/3124-441 КИНИССИ ТУР ОПЕРАТОР

Галерија

www.kaphousehotel.com

Локација: Во центар, 300 м од жичарницата
Интимен хотел со одлична местоположба. Лоциран на главната улица во Банско, нуди можност за незаборавни моменти и уживање. Во склоп на хотелот има ресторан, спа центар, интернет, паркинг.
СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, фитнес, сауна, солариум, спа процедури и масажи

 

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% за резервација и уплата до 15.10.2017 
15% за резервација и уплата до 30.10.2017 | 10% попуст за резервација и уплата до 30.11.2017
БОНУСИ : 7=6 за период на пристигнување 01.12-22.12.2017 | 09.01-31.01.2018
(не се комбинира со попуст за рана резервација)
Цените се по лице за 1 ноќевање на база ноќевање со појадок 01.12-26.12.2017 27.12-02.01.2018 03.01-07.01.2018 08.01-31.03.2018
Вид на сместување | Период на престој
Двокреветна соба 2+1 20.00 € 46.00 € 28.00 € 19.00 €
Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 8€, дете – 4€
Во цената е вклучено : појадок, користење на внатрешен базен, сауна, џакузи, интернет, паркинг, ски гардеробер
Дополнителни услови :

▪ Деца до 3.99 год. – бесплатно

▪ Дете од 4-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

▪ Возрасен на дополнително легло – 30% попуст

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 70€, дете од 4-13.99 год.- 35€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден