Следете нè
info@kinissi.biz 02/3124-441 КИНИССИ ТУР ОПЕРАТОР

Галерија

http://www.bistra.com/mk_lodge.htm

Локација: Хотелот Лоџ е сместен во срцето на ски центарот Маврово, неколку метри од трите жичари.
Хотелот располага со 34 кревети во 15 добро уредени соби, опременни со приватна бања, спа бања, директна телефонска линија и сателитски ТВ прием. Хотелот Лоџ ги нуди сите услуги на хотел во луксузен скијачки центар.

Нова Година 2017 – 2 ноќевања+гала вечера 79 еур+30 еур
Зимска сезона   2017– од 01-08 Јануари и за сите  викенди (Петок-Сабота) 35 еур ноќевање+појадок
Зимска сезона  2017 – од Недела до Четврток 25 еур ноќевање+појадок

*Цените се по особа на ден
*Плаќање исклучиво во денари 1еур=62мкд
*За деца од 0-8 години  сместени со родителите сместувањето е бесплатно
*За деца од 9-12 години сместени со родителите сместувањето е со 40% попуст
*Сите гости на хотелот добиваат  20% попуст на ски карти