Следете нè
info@kinissi.biz 02/3124-441 КИНИССИ ТУР ОПЕРАТОР

Галерија

www.luckybansko.com

Локација: Во центарот на Банско, 1000 м од жичарница
Луксузен хотел за опуштање и релаксација прогласен и официјално за еко хотел. Со извонредна храна во 2 ресторана Ел Бистро основниот и Леонардо италијанскиот ресторан.
СПА Центар : внатрешен базен , џакузи, парна бања, сауна, фитнес. Нуди извонредни пакет третмани со квалитетна француска козметика.

screenshot_1

screenshot_2