Следете нè
info@kinissi.biz 02/3124-441 КИНИССИ ТУР ОПЕРАТОР

Галерија

http://hotels.makpetrol.com.mk/mavrovo/zahotelot_mk.asp

Локација: Хотелот  е сместен во пазувите на планината Бистра, на 1300 метри надморска височина.
Хотелот се наоѓа покрај Мавровското Езеро во националниот парк „Маврово”, и нуди извонредни услови за зимски и летен одмор и рекреација. Хотелот работи врз принцип на полупансион (шведска маса). Има климатизиран ресторан со 300 седишта, аперитив бар, снек-бар и летна тераса со национални и интернационални специјалитети. Хотелот располага со климатизиран мултимедијален простор, ТВ сала, снек бар и сала за конференции, семинари, симпозиуми и разни прослави.

 

Вид на услуга Соба 01.12.2016 – 01.04.2017 год.
Ноќевање со појадок 1/1 24 евра
Ноќевање со појадок 1/2 20 евра
Полу пансион 1/1 30 евра
Полу пансион 1/2 25 евра
Ноќевање со појадок апартман 28 евра
Полу пансион апартман 35 евра

*Цените се дадени за лице на ден со вклучена туристичка такса и ДДВ. 
*Цените важат за индивидуални гости.
*Дополнителен оброк + 8 евра.
*Дете до 6 год. кое не користи помошно легло гратис, дете од 7 до 12 год. со родители што користи помошно легло плаќа 50 %.
*Трет кревет во соба се плаќа 70 %.
*За организирани групи на 25 лица 1 гратис.