Следете нè
info@kinissi.biz 02/3124-441 КИНИССИ ТУР ОПЕРАТОР

Хотел MERRY 4*

Хотелот MERRY 4* се наоѓа на 500 м. одалеченост од плажата Long Beach и на 18 км. одалеченост од центарот на Кушадаси. Хотелот располага со вкупно 113 соби и 20 апартмани. Карактеристики на хотелот: 24 ч. Рецепција, Лоби бар, Wi-Fi интернет, Паркинг, Сеф, Градина, Ресторан. Собите располагаат со: Клима, Wi-Fi интернет, Фен, Телефон, ТВ, Балкон, Сопствена бања.

Термини цена по особа Термини Цена по особа Термини Цена по особа
01.06-11.06

219 €

11.07-21.07

259 €

20.08-30.08

259 €

06.06-16.06

219 €

16.07-26-07

259 €

25.08-04.09

259 €

11.06-21.06

219 €

21.07-31.07

259 €

30.08-09.09

229 €

16.06-26.06

219 €

26.07-05.08

259 €

04.09-14.09

219 €

21.06-01.07

219 €

31.07-10.08

259 €

09.09-19.09

219 €

26.06-06.07

239 €

05.08-15.08

259 €

14.09-24.09

219 €

01.07-11.07

259 €

10.08-20.08

259 €

19.09-29.09

219 €

06.07-16.07

259 €

15.08-25.08

259 €

23.09-04.10

219 €

Во цената е вклучено 10 ноќевања со појадок  (BB),клима и превоз.
Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
Дете од 6-11,99 години 20% попуст.
Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.