Следете нè
info@kinissi.biz 02/3124-441 КИНИССИ ТУР ОПЕРАТОР

hotel MYRTO***

Хотелот се наоѓа на прв ред од плажа, на 20м далечина. Самиот хотел има двор со тревна површина, лоби и ресторан.

Собите располагаат со клима, ТВ, интернет, тоалет со туш кадичка и балкони кој странично гледаат према море.

Сите соби се двокреветни со единечни легла и не располагаат со дополнително легло за дете. На плажа на секоја соба му следи 2 лежалки, во последните редови.

Гпс координати: 39.177421, 20.547015

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО ЛИЦЕ ЗА 7 НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

На промо цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана уплата, истите се резервираат со 50% аконтација.

-20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 19.12.2018

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 31.01.2019

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 28.02.2019

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.04.2019 

 

ХОТЕЛ МИРТО – ВРАХОС

ЦЕНА ПО ЛИЦЕ ЗА 7 НОЌЕВАЊА СО ПОЈАДОК

Термини

Ноќевања

Цена во Евра по лице

Промо цени на кој не следува попуст

22.05-29.05.2019

7

69

Промо цена

29.05-05.06.2019

7

89

Промо цена

05.06-12.06.2019

7

109

12.06-19.06.2019

7

139

19.06-26.06.2019

7

159

26.06-03.07.2019

7

179

03.07-10.07.2019

7

209

10.07-17.07.2019

7

229

17.07-24.07.2019

7

239

24.07-31.07.2019

7

239

31.07-07.08.2019

7

239

07.08-14.08.2019

7

239

14.08-21.08.2019

7

239

21.08-28.08.2019

7

219

28.08-04.09.2019

7

199

04.09-11.09.2019

7

159

11.09-18.09.2019

7

119

18.09-25.09.2019

7

89

Промо цена

25.09-02.10.2019

7

69

Промо цена

– Доплата за туристичка такса 1,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

– Доплата за еднокреветна соба 80 % од сумата за второто лицеМожност за доплата за вечера 8 евра по лице на ден, и доплатата е на лице место во хотелот

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Врахос чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос :

Скопје (Дрводекор) – 45€ по лице