Следете нè
info@kinissi.biz 02/3124-441 КИНИССИ ТУР ОПЕРАТОР

Галерија

Hotel Оlivera 3* – се наоѓа на 7 километри од центарот на Ајвалик. Хотелот се наоѓа на плажа и има сопствен дел на плажата,лежалките и чадорите се бесплатни за кпристење за гостите на хотелт.Хотелот има отворен базен,со дел за деца,бар,лоби,терен за одбојка, пинг понг,дискотека,ресторан со интернационална и домашна кујна.Wi-Fi  достапно во во лобито на хотелот и е бесплатно. Сите соби имаат сопствено купатило,ТВ,клима-вклучена во цената,и балкон. Услугата на хотелот е на  база на полупансион или се влкучено.

термин

П.П.

АЛЛ

12.05-01.06.2018

21 €

30 €

02.06-13.06/22.09-30.09.2018

24 €

32 €

14.06-17.06.2018

/

51 €

18.06-29.06.2018

33 €

39 €

30.06-13.07/25.08-31.08.2018

/

45 €

14.07-17.08.2018

/

62 €

18.08-24.08.2018

/

69 €

01.09-07.09.2018

/

43 €

08.09-14.09.2018

/

37 €

15.09-21.09.2018

/

34 €

Цените се изразени во евра , плаќање во денарскка противвредност  1€ = 62 мкд.
Цените се дадени на база полупансион ( ноќевање со појадок и вечера)  или се вклучено по лице .
Цените се однесуваат на соби без поглед на море,со поглед на море се доплаќа.
Дете од 0-5,99 г. – бесплатно , второ дете од 3-11,99 г. 50% попуст.
Дете од 6-11,99 г.- 50 % попуст.