Следете нè
info@kinissi.biz 02/3124-441 КИНИССИ ТУР ОПЕРАТОР

Галерија

 

http://www.hotelorlovetz.com

 

ORLOVETS 5* – Пампорово

www.hotelorlovetz.com
Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 30.10.2019 | 10% за резервација и уплата до 01.12.2019
Цените се по лице за 1 ноќевање  01.12-20.12.2019 21.12-27.12.2019 28.12-03.01.2020 18.01-21.02.2020
Вид на сместување 07.03-20.04.2020 04.01-17.01.2020
22.02-06.03.2020
Двокреветна соба – НП 2+1                  35,00 €                  41,00 €                 72,00 €                 49,00 €
Двокреветна соба – ПП 2+1                  41,00 €                 46,00 €                 77,00 €                  54,00 €
НП – ноќевање со појадок | ПП – појадок и вечера
Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, сауна, фитнес, парна бања, интернет, паркинг, транспорт до ски лифт (по распоред), ски гардеробер,
Дополнителни услови : 
▪ Дете до 4.99 год. – бесплатно
▪ Дете од 5-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло – 25% попуст
▪ Дете до 11.99 год. на редовно легло со 1 возрасен – 25% попуст
▪ Доплата за еднокреветна соба – 20€ на ден, за Нова Година се наплаќа како за двокреветна соба
▪ Доплата за сместување во апартман 2+2 – 20€ на ден
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 60€, дете (2-11.99 год.) – 40€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден