Следете нè
info@kinissi.biz 02/3124-441 КИНИССИ ТУР ОПЕРАТОР

Hotel POSEIDON

-5%  ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 01.05.2017

Официјална страница на хотелот: http://poseidonbeach.gr/

Хотел Посејдон се наоѓа на сама плажа, во областа Канали, во местото Кастросикиа, на 18км од Превеза, 47км од Парга и на 42км до Лефкада.

Хотелот располага со 53 соби на 3 спрата паркинг, бесплатен интернет, 2 базена, бар покрај базен за кафе и закуска, ресторан, мала зоо градина.

Собите располагаат со: клима, балкон, тоалет со када или туш, телефон, ТВ, фрижидер, wi-fi.

Цените се изразени по ЛИЦЕ за 7 или 8 ноќевања на база ПОЛУПАНСИОН

Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 61,8мкд. 

Период

Бр.на ноќевања

Цена по лице

3то Возр лице

4то Возр лице

Коментар

15.06 – 22.06.2017

7 ноќевања

219 Промо

115 Промо

115 Промо

Промо цени

22.06 – 29.06.2017

7 ноќевања

249 Промо

130 Промо

130 Промо

Промо цени

29.06 – 07.07.2017

8 ноќевања

319

159

159

07.07 – 15.07.2017

8 ноќевања

369

179

179

15.07 – 23.07.2017

8 ноќевања

399

199

199

23.07 – 31.07.2017

8 ноќевања

399

199

199

31.07 – 08.08.2017

8 ноќевања

399

199

199

08.08 – 16.08.2017

8 ноќевања

399

199

199

16.08 – 24.08.2017

8 ноќевања

399

199

199

24.08 – 31.08.2017

7 ноќевања

329

159

159

31.08 – 07.09.2017

7 ноќевања

259

139

139

07.09 – 14.09.2017

7 ноќевања

209 Промо

119 Промо

119 Промо

Промо цени

14.09 – 21.09.2017

7 ноќевања

199 Промо

109 Промо

109 Промо

Промо цени

Во цената е вклучено: Појадок и Вечера, паркинг и wi-fi.

Услови за деца:

-2 деца до 11,99год – бесплатно, доколку престојуваат со 2 родители.

-Дете од 12год и 3то и 4то возрасно лице – плаќаат според табелата погоре.

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Канали чини :

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Канали :

Скопје (Дрводекор) – 45€ по лице