Следете нè
info@kinissi.biz 02/3124-441 КИНИССИ ТУР ОПЕРАТОР
Термин: 26 Apr 2019 - 29 Apr 2019
Цена: од 324 евра

Галерија

Цени валидни за период на престој : 26.04-29.04.2019

Вид на сместување

3 ПП

Едноспален апартман (2+2)

324 €

Дополнителни услови :

Деца од 0-6.99 год. на доп.легло

Бесплатно

Дете од 7-12.99 год. на доп.легло

87 €

Возрасен на доп.легло

125 €

Цените се во евра за 2 лица за 3 ноќевања и вклучуваат :

  • 3 ноќевања на база полупансион – појадок и вечера
  • Празничен Велигденски ручек на 28.04.2019
  • Користење на внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, релакс соба, фитнес центар
  • Користење на “Регнум бања Термал“ (надворешен базен со термала вода, џакузи) и транспорт
  • Паркинг, интернет

Во цената не е вклучено :

Туристичка такса 1 € на ден

Патничко осигурување

 

ОРГАНИЗИРАН ПРЕВОЗ

Скопје – Банско – Скопје

Поаѓање : 26.04.2019

Враќање : 29.04.2019

Цена за повратен билет – 35 евра