Следете нè
info@kinissi.biz 02/3124-441 КИНИССИ ТУР ОПЕРАТОР

Галерија

http://www.bistra.com/mk_sporthotel.htm

Локација: Хотелот Спорт се наоѓа во спортскиот центар на селото Маврово
Во близина на Мавровското езеро, претставува централна точка од која можете да ги започнете вашите дневни активности. Хотелот Спорт се состои од две згради со 28 Делукс гостински соби, 4 апартмани, ресторан и бар. Сите соби се опремени со приватна бања, сателитски ТВ приемник и директна телефонска линија. Хотелот Спорт обезбедува најповолно сместување во ски центарот Маврово, преку целата година.

Нова Година 2017 – 2 ноќевања+гала вечера 89 еур+30 еур
Зимска сезона   2017– од 01-08 Јануари и за сите  викенди (Петок-Сабота) 40 еур ноќевање+појадок
Зимска сезона  2017 – од Недела до Четврток 30 еур ноќевање+појадок

*Цените се по особа на ден
*Плаќање исклучиво во денари 1еур=62мкд
*За деца од 0-8 години  сместени со родителите сместувањето е бесплатно
*За деца од 9-12 години сместени со родителите сместувањето е со 40% попуст
*Сите гости на хотелот добиваат  20% попуст на ски карти