Следете нè
info@kinissi.biz 02/3124-441 КИНИССИ ТУР ОПЕРАТОР

Галерија

www.hotelyastrebets.bg 

Локација : на стаза, 3 км од центарот на Боровец

Ексклузивен хотел со уникатна локација за љубителите на спокојството и тишината. Нуди можност за незаборавни моменти. Во склоп на хотелот има 2 ресторани, голема тераса, лоби бар, пијано бар, ноќен клуб, спа центар.

СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, парна бања, хербална бања, финска сауна, лакониум, ледена фонтана, кнаип терапија, ледена фонтана, егзотични тушеви

YASTREBETS 4* – Боровец

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% попуст за резервација и уплата до 30.09.2019 / 15% попуст за резервација и уплата до 31.10.2020 / 10% попуст за резервација и уплата до 30.11.2019 (не важи за 20.12-04.01.2020)
БОНУСИ : 7=6 за  период на престој 05.01-19.01.2020, 08.03-31.03.2020 (попустите не се комбинираат)
Ноќевање со појадок Макс. 05.01-30.01.2020 31.01-07.03.2020 08.03-31.03.2020 20.12-26.12.2019 27.12-04.01.2020
капацитет Недела-Четврток Петок-Сабота Недела-Четврток Петок-Сабота мин.4 ноќ. мин. 7 ноќ.
Еднокреветна соба 1+0                          127 €                          176 €                           176 €                        111 €                          138 €                          156 €                          231 €
Двокреветна соба за 2 возрасни 2+1                          143 €                          193 €                           193 €                        130 €                          154 €                          176 €                          248 €
Мал апартман за 2 возрасни 2+1                          220 €                          270 €                           270 €                        193 €                          220 €  N/A  N/A
Голем апартман за 2 возрасни 2+1                          248 €                          303 €                           303 €                        226 €                          243 €  N/A  N/A
Финска вила за 2 возрасни 4+1                          219 €                          270 €                           270 €                        187 €                          209 €                          275 €                          369 €
Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло                            18 €                            18 €                            18 €                          18 €                            18 €                            18 €                            18 €
Возрасен на дополнително легло                            36 €                            32 €                             32 €                          32 €                            32 €                            32 €                            32 €
Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :
▪ Појадок, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, хербална бањам лакониум, ледена фонтана, релакс зона, воден масажер, фитнес, интернет, паркинг, ски лифт пред хотел Јастребец
▪ Доплата за вечера – возрасен 25€
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) – возрасен 165€, дете 85€
▪ Доплата за божиќна вечера на 25.12 (задолжително) – возрасен 55€, дете 30€
▪ Дете до 3.99 год – бесплатно