Следете нè
info@kinissi.biz 02/3124-441 КИНИССИ ТУР ОПЕРАТОР
Термин: 26 Apr 2019 - 29 Apr 2019
Цена: од 305 евра

Галерија

Цени валидни за период на престој од 26.04-29.04.2019

Тип на сместување

ноќевања со појадок

3 полупансиони

4 ноќевања со појадок

4 полупансиони

Двокреветна соба – стандард (2+1)

305

355€

375€

449€

Двокреветна соба – делукс(2+1)

335

388€

417€

488€

Студио стандард (2+2)

470

514€

586€

650€

Апартман стандард (2+2)

530

568€

657€

718€

Дополнителни услови

Деца до 3.99 год.

Бесплатно

Дете од 4-11.99 год. на доп.легло во соба

60

80€

69€

98€

Дете од 4-11.99 год. на доп.легло во студио/апп

15

37€

12€

45€

Дете од 12-15.99 год. на доп.легло во соба/студио/апп

120

147€

125€

184€

Возрасен на доп.легло во студио/апп

120

147€

125€

184€

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Цените се во евра за 2 лица за 3 или 4 ноќевања и вклучуваат:

– Ноќевање со појадок или појадок и вечера

– Велигденски бранч на 28.04.2019 (од 11.30-14.30 ч.)

– Користење на СПА центар (внатрешен полуолимписки базен со минирална вода, надворешен базен со минерална вода, отворен термален базен со минерална вода, сауна, парна бања, фитнес)

– Паркинг, интернет, детски кат

ОРГАНИЗИРАН ПРЕВОЗ

Скопје – Сандански – Скопје

Поаѓање : 26.04.2019

Враќање : 29.04.2019

Цена : 40€ повратен билет