Следете нè
info@kinissi.biz 02/3124-441 КИНИССИ ТУР ОПЕРАТОР

Галерија

http://www.parkhotelpirin.com/

Хотел Пирин Парк 5* е член на ланецот хотели ”Шарлопов Хотели” и е идеално место за остварување на Вашите соништа. Нуди прекрасни градини и лековита минерална вода. Во почетокот на 2009 година од страна на Европската Спа организација хотелот ја доби престижната награда ”Eurospera Wellness’.

 

Цените се по ЛИЦЕ на ден – ПОЛУПАНСИОН
Цените важат за период 04.01-30.11.2017

сместување недела-четврток петок и сабота
 DBL (2+1) 40  50 
 SGL (1+0) 65  70 
 APP  (2+1) наем 158  158 

Цените НЕ ВАЖАТ за национални, верски празници, семинари, конгреси
Цените се во  се плаќа во денари 1 € = 62 мкд

ДОПЛАТИ , ПОПУСТИ

Дете до 3.99 год – БЕСПЛАТНО на база НП
Дете од 4-11.99 год на дополнително легло во соба- 14 € на ден
Дете од 4-11.99 год на редовно легло – 50% попуст
Возрасен на дополнително легло во соба или апп- 20% попуст

 

Цената е по лице (сместување во соба) и за наем (сместување во апп) и вклучува :

  • Ноќевање со појадок и вечера
  • Користење на фитнес, затворен базен со хидромасажни џетови, детски базен, џакузи
  • Користење на сауна парк (финска сауна, биосауна, парни бањи, ледена фонтана, емоционални тушеви, топли лежалки, релакс зона
  • Парк градина со голем базен, детски базен и детски кат
  • Интернет, паркинг, бесплатен транспорт (на барање)

 

Во цената НЕ Е вклучено :

  • Туристичка такса 1 €
  • Патничко осигурување