Следете нè
info@kinissi.biz 02/3124-441 КИНИССИ ТУР ОПЕРАТОР

КРФ – ИПСОС

Вила АЛЕКСАНДРОС

Вилата се наоѓа на 150 метри од плажа на Ипсос – Крф. Целосно реновирана оваа година, со убав и огромен двор со зеленило. Близу до плажа, а сепак мирен дел на Ипсос.

Вила Александрос располага со:

  • 8 студија за 2 лица
  • 3 студија за 3 лица
  • 1 апартман за 5 лица дуплекс (со посебни спални)

Сите се опремени со сопствена кујна која е комплетно опремена, тоалет, балкон, wi-fi и клима (која не е вклучена во цената и се доплаќа кај самиот сопственик на вилата, 6 евра од ден)

 *** За сите излети организирниот превоз ќе чека кај игралиштето, кое се наоѓа на 50 тина метри од вилата.