Следете нè
info@kinissi.biz 02/3124-441 КИНИССИ ТУР ОПЕРАТОР
Цена: :

Галерија

 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 28.02.2019
– 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 
30.04.2019 

 

Вила „IONIO“ – Катизма – ЛЕФКАДА
 

ТЕРМИН :

 

НОЌИ

 

1/2 СТУДИО

 

1/3 СТУДИО

 

коментар

22.05.-29.05.

7

59

69

ПРОМО

29.05.-05.06.

7

69

79

ПРОМО

05.06.-12.06.

7

99

109

ПРОМО

12.06.-19.06.

7

149

159

19.06.-26.06.

7

199

209

26.06.-03.07.

7

259

269

03.07.-10.07.

7

299

309

10.07.-17.07.

7

349

369

17.07.-24.07.

7

379

399

24.07.-31.07.

7

379

399

31.07.-07.08.

7

379

399

07.08.-14.08.

7

379

399

14.08.-21.08.

7

349

369

21.08.-28.08.

7

319

339

 

28.08.-04.09.

7

269

289

 

04.09.-11.09.

7

189

199

 

11.09.-18.09.

7

89

99

ПРОМО

18.09.-25.09.

7

59

69

ПРОМО

25.09.-02.10.

7

59

69

ПРОМО

Во цената (освен за промо пакетите 7ноќ. по лице + превоз) не е вклучен превоз.  Повратен превоз до Парга чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Лефкада
Скопје (Дрводекор) – 45€ по лице

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ :

* За уплата на два или повеќе последователни термини одобруваме 7% попуст
*попустите не може да се комбинираат,
*Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 7 години во кревет со родител,
*Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)