Следете нè
info@kinissi.biz 02/3124-441 КИНИССИ ТУР ОПЕРАТОР
Термин: 7 ноќевања
Локација: Полихроно
Цена: од 59 евра
previous arrow
next arrow

На 100м. од плажата се наоѓа Вилата Поседонио која располага со 1/2 +1 студија (соба со брачен кревет и помошен во кујната) и 1 / 4 апартмани (соба со брачен кревет и две софи на пуштање во кујната) опремени со тоалет, кујна, тераса, ТВ и со клима . Студијата и апартманите се состојат од една- спална и посебна кујна.

Цени за термини по типови простории и услуги

 

Термини 1/2+1 АПП 1/4+1 АПП Бр. ноќевања
18/05/2019 – 25/05/2019 59.00€ 59.00€ 7* промо
25/05/2019 – 01/06/2019 69.00€ 89.00€ 7* промо
01/06/2019 – 08/06/2019 89.00€ 99.00€ 7*
08/06/2019 – 15/06/2019 109.00€ 119.00€ 7*
15/06/2019 – 22/06/2019 119.00€ 149.00€ 7*
22/06/2019 – 29/06/2019 129.00€ 169.00€ 7*
29/06/2019 – 06/07/2019 350.00€ 420.00€ 7
06/07/2019 – 13/07/2019 390.00€ 460.00€ 7
13/07/2019 – 20/07/2019 390.00€ 470.00€ 7
20/07/2019 – 27/07/2019 420.00€ 470.00€ 7
27/07/2019 – 03/08/2019 420.00€ 490.00€ 7
03/08/2019 – 10/08/2019 420.00€ 490.00€ 7
10/08/2019 – 17/08/2019 390.00€ 450.00€ 7
17/08/2019 – 24/08/2019 350.00€ 410.00€ 7
24/08/2019 – 31/08/2019 149.00€ 169.00€ 7*
31/08/2019 – 07/09/2019 129.00€ 149.00€ 7*
07/09/2019 – 14/09/2019 99.00€ 119.00€ 7*
14/09/2019 – 21/09/2019 89.00€ 99.00€ 7*
21/09/2019 – 28/09/2019 59.00€ 69.00€ 7* промоУслови под кои важи аранжманот

 

НАПОМЕНА:

– Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз.

– За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 10 евра;

– Цените без * се однесуваат за наем на апартман за 7 ноќевања.

-Во апартман, за термините со *, две лица плаќаат полн износ а третото и четвртотолицe се сместуваат БЕСПЛАТНО, и плаќаат само за превоз.

-Туристичка такса е 0.5 еур на ден по апартман и се плаќа на лице место.

– Сместувањето во собите е после 13 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време.

– За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%.

– Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 62,00 мкд.

– Цената само за превоз: Скопје-Халкидики-Скопје изнесува:

  35 € возрасни

  25 € деца од 2 – 12 години

  БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште)