Следете нè
info@kinissi.biz 02/3124-441 КИНИССИ ТУР ОПЕРАТОР

Касандра е првиот и најпосетуван “крак” од полуостровот Халкидики. Изобилува со голем број на апартмани и хотелски сместувачки капацитети. Во текот на летото туристичките места се полни со живот и нудат забава за сите возрасти. Песочните плажи и големиот број на барови, таверни и ресторани ја прават оваа дестинација атрактивна за туристите.

Понуда за Халкидики – Касандра