Следете нè
info@kinissi.biz 02/3124-441 КИНИССИ ТУР ОПЕРАТОР

Галерија

Хотел Lodge

Локација: Хотелот Лоџ е сместен во срцето на ски центарот Маврово, неколку метри од трите жичари.
Хотелот располага со 34 кревети во 15 добро уредени соби, опременни со приватна бања, спа бања, директна телефонска линија и сателитски ТВ прием. Хотелот Лоџ ги нуди сите услуги на хотел во луксузен скијачки центар.

 

Викенд (Петок- Сабота)
Еднокреветна 3,650 мкд
Двокреветна 4,960 мкд
Работни денови (Недела – Четврток)
Еднокреветна 2,604 мкд
Двокреветна 3,720 мкд


*Цените се по соба на ден и се за ноќевање со појадок

*За деца од 0-6 години сместени со родителите сместувањето е бесплатно
*За деца од 6-12 години сместени со родителите сместувањето е со 50% попуст