Следете нè
info@kinissi.biz 02/3124-441 КИНИССИ ТУР ОПЕРАТОР

Хотел Merry

Галерија       Хотелот  Merry 4* се наоѓа на околу 500 м. одалеченост од плажата Long  Beach и на 18 км. одалеченост од центар...

Хотел Musho

Галерија Нов хотел ,се наоѓа на плажа,на околу 500 м од центарот на градот. Има 164 соби (1/2,1/2+1,1/3,1/3+1 ).Во собите има ...

Хотел Grand Milano

Галерија       Хотелот  GRAND MILANO 3* се наоѓа во Ајвалик на околу 50м. од  плажа.  Хотелот располага со вкупно ...

Хотел HBS

Галерија Хотелот HBS e лоциран во центарот на градот , на околу 500 м. од градска плажаи на околу 3 км. Ladies Beach. Хотелот располага со вкупно...

Вила Даци- Ксамил

Галерија Ксамил е мало крајбрежно селце во јужна Албанија, спротивно од северниот крај каде што се наоѓа грчкиот остр...

Вила Океанис- Фурка

Градчето Фурка, веројатно за најголемиот број од туристите на Халкидики кои се прошетале долж двете страни на првиот крак, претставува едно...
од 69€