Следете нè
info@kinissi.biz 02/3124-441 КИНИССИ ТУР ОПЕРАТОР

Истанбул

25 Apr 2019 - 29 Apr 2019
ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ: 99 евра!!!
99 евра

Hotel POSEIDON – Kанали

Hotel POSEIDON -5%  ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 01.05.2017 Официјална страница на хотелот: http://poseidonbeach.gr/ Хотел Посејдо...

Hotel MYRTO – Врахос

hotel MYRTO*** Хотелот се наоѓа на прв ред од плажа, на 20м далечина. Самиот хотел има двор со тревна површина, лоби и рестор...

Вила Sea View – Врахос

ВРАХОС – SEA VIEW APARTMENTS Вилата се наоѓа на прв ред на плажа, пред неа има бич бар со лежалки (кој не се бесплатни, се користат со пија...

Хотел Медите 4* – Сандански

Галерија СПА ХОТЕЛ МЕДИТЕ 4* Вид на сместување Недела – Четврток Петок – Сабота Стандардна двокреветна соба 55 € 68 € Стандардна еднокрев...

Хотел Грами 3* – Банско

Галерија Вид на сместување ↓   Ноќевање со појадок Полупансион All Inclusive Двокреветна соба (2+2) 12€ 18€ 24€ Апартман (4+0) 12€ 18€ 24€ • Дете...