Следете нè
info@kinissi.biz 02/3124-441 КИНИССИ ТУР ОПЕРАТОР

Вила Lina- Метаморфозис

Вила LINA Метаморфозис е место целосно опкружено со густа иглолисна шума, која заедно со морето претставува вистинска воздушна бања. Глав...
од 59€

23-ти Октомври- Хотел Kempinski Grand Arena 5*- Банско

21 Oct 2017 - 23 Oct 2017
Хотел КЕМПИНСКИ ГРАНД АРЕНА 5* – Банско – 23-ти Октомври 2017   Специјална понуда Вид на сместување Ноќевање с...
90 Евра

Хотел Golden Gate

Галерија       Хотелот Golden Gate ***+ се наоѓа на околу 300м. одалеченост од Ladies Beach и околу 2 км. од це...

Хотел Olivera

Галерија Hotel Оlivera 3* – се наоѓа на 7 километри од центарот на Ајвалик. Хотелот се наоѓа на плажа и има ...

Хотел Blue Sea

Галерија       Хотелот  Blue Sea ***+ е лоциран на 2 мин. пешачање од плажата Ladies  Beach и на 3 км. одалеченост од центарот н...

Хотел Dabaklar

Галерија Хотел  Dabaklar **** е лоциран во центарот на градот и е одалечен околу 250м. Од градската плажа. Хотелот располага со вкупно 81 соб...