Следете нè
info@kinissi.biz 02/3124-441 КИНИССИ ТУР ОПЕРАТОР

Вила POSEDONIO – Полихроно

7 ноќевања
На 100м. од плажата се наоѓа Вилата Поседонио која располага со 1/2 +1 студија (соба со брачен кревет и помошен во кујната) и 1 / 4 апартм...
од 59 евра

Вила Lina- Метаморфозис

Вила LINA Метаморфозис е место целосно опкружено со густа иглолисна шума, која заедно со морето претставува вистинска воздушна бања. Глав...
од 59€

Вила Океанис- Фурка

Градчето Фурка, веројатно за најголемиот број од туристите на Халкидики кои се прошетале долж двете страни на првиот крак, претставува едно...
од 69€

Хотел Koviou Holiday – Никити

7 ноќевања
Галерија отелот Koviou Holiday се наоѓа во срцето на Ситониа на 5км. од Никити и 13км. од Неос Мармарас на една од најубавите плажи на Халкидики,...
од 179€

Хотел Golden Beach 3* – Метаморфози

7 ноќевања
Галерија Хотелот ГОЛДЕН БИЧ е лоциран на 20 метри од плажата во Метаморфозис. Хотелот располага со 45 соби, 1/3 со брачен кревет + нор...
од 109€

Вила Palma – Полихроно

7 ноќевања
Галерија Вила ПАЛМА се наоѓа на пешачката зона во центарот на Полихроно на 50 метри од плажа. Опкружена е со прекрасен двор со голема т...
од 59€
12